Voidrunner, egzotik bir evrende geçen hızlı bir uçuş & aksiyon oyunudur.

Voidrunner, Void adında egzotik bir evrende geçen Çoklu Oyunculu & Tekli Oyunculu bir uçuş & savaş oyunudur. Uçuş & savaş oyunlarına FPS kontrollerini yeniden getirerek bu tarzı yeniden rahat oynanabilir & basit bir hale getirmekle kalmayıp bunu en ince detayına kadar tasarlanmış muhteşem arazilere yayıyoruz.

Bir uçuş simülasyonundan çok, hızlı oynanan bir aksiyon oyunu olduğu için tüm oyun levelları sanki bir RPG oyunuymuş gibi müthiş bir detay ile tasarlandı. Voidrunner’ın grafikleri Unreal Engine 4 ile üretildi.

 

 

 

 

ERKEN ERİŞİM (EARLY ACCESS) ÖZELLİKLERİ

- 5 gerilla oyun yapımcısı tarafından üretilmiş gerçek bir Indie (bağımsız) oyun

- Online Çoklu Oyunculu Oyun (Multiplayer) için 4 Oyun Modu (Deathmatch, Takım Deathmatch, Madenciyi Yakala, Hakimiyet (Domination)

- AAA kalitesinde, sürreal bir evrende geçen detaylı oyun tasarımı

- Tıpkı bir MOBA oyunundaki karakterler gibi 12 tane gemi. Her geminin Savaşçı, Tank, Destek ve İzci (Scout) gibi oynanabilmesine imkan veren özellikleri mevcuttur.

- 15 birbirinden farklı level

- Her gemiye 2 özel yetenek

- Unreal Tournament ve Deus Ex’in bestecileri Alexander Brandon ve Michiel Van Den Bos’tan heyecanlı bir müzik albümü

- Online Matchmaking

- 6-dof Kontrol Sistemi

- Savaşçılar, tanklar gibi değişik savaş gemilerinin oynanış stiline göre aşırı detaylı bir şekilde tasarlanmış oyun dünyası

- Gamepad desteği

Erken Erişim’e devam ettikçe daha birçok özellik duyurulacaktır. En son haber ve yenilikler için bizi Sosyal Medya’dan da takip edebilirsiniz.

 

Rudral.com